استعدادیابی بولینگ
  1. خانه
  2. استعدادیابی ورزشی
  3. استعدادیابی بولینگ
استعدادیابی ورزشی

استعدادیابی بولینگ

فهرست مطالب مهم استعدادیابی بولینگعوامل موثر در استعدادیابی بولینگ استعدادیابی بولینگ شما می توانید ساعت ها و ساعت ها تمرین کنید، به باشگاه بروید، بهتر غذا بخورید و بازی را مطالعه کنید، اما از کجا می دانید که تفاوتی ایجاد کرده است؟ مطمئناً باید بتوانید نتایج را در میانگین بولینگ…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

استعدادیابی بولینگ

شما می توانید ساعت ها و ساعت ها تمرین کنید، به باشگاه بروید، بهتر غذا بخورید و بازی را مطالعه کنید، اما از کجا می دانید که تفاوتی ایجاد کرده است؟ مطمئناً باید بتوانید نتایج را در میانگین بولینگ خود مشاهده کنید، اما آیا واقعاً می دانید کجا و چقدر پیشرفت کرده اید؟

خیلی ساده، اگر می خواهید بدانید چقدر خوب هستید یا چقدر پیشرفت کرده اید، می توانید فقط به امتیازات بولینگ خود نگاه کنید؟ می توانید نمرات خود را در طول زمان پیگیری کنید تا ببینید آیا در حال بهبود هستید یا خیر. با این حال، با چنین تحلیلی ممکن است متوجه شوید که آیا پیشرفت کرده اید یا خیر، اما ممکن است ندانید که چگونه پیشرفت کرده اید. ممکن است در برخی از جنبه‌های ورزش پیشرفت کرده باشید، و در برخی دیگر پیشرفت نکرده‌اید، و نمی‌دانید که در چه زمینه‌هایی باید به کار ادامه دهید.

استعدادیابی بولینگ

عوامل موثر در استعدادیابی بولینگ

عوامل زیر از ویژگی‌های فیزیولوژیکی و فیزیکی یک بول‌باز موفق هستند:

هماهنگی و تعادل استثنایی دست/چشم، انعطاف‌پذیری خوب (بالا و پایین تنه)، قدرت خوب (بالا و پایین تنه)، آمادگی هوازی خوب و چربی بدن کم. هنگام تلاش برای به حداکثر رساندن عملکرد، مهم است که توانایی خود را در هر یک از این جنبه های فیزیولوژیکی عملکرد مشخص کنید. تست تناسب اندام تلاش می کند تا اجزای فردی عملکرد را اندازه گیری کند.

حتما بخوانید!
وزن بدن

برای هر یک از این اجزای مرتبط تناسب اندام، احتمالاً صدها تست تناسب اندام ممکن وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. آنها می توانند از تست های آزمایشگاهی پیچیده و گران قیمت گرفته تا آزمایش های ساده و ارزانی که “در میدان” انجام می شوند، متغیر باشند. هر تست همچنین دارای مزایا و معایب بسیاری است که در نهایت می تواند مشخص کند که کدام تست مناسب ترین است.

اگر رژیم تست تناسب اندام خود را طراحی می کنید، قبل از اینکه بتوانید مناسب ترین تست یا تست های مورد استفاده را انتخاب کنید، به اطلاعاتی در مورد شایستگی ها و الزامات نسبی هر آزمون نیاز دارید.

به عنوان مثال، تناسب اندام هوازی (یا استقامت قلبی عروقی)، توانایی ورزش مداوم برای مدت طولانی بدون خستگی است. در حالی که بولینگ در عمل خود بسیار هوازی نیست، سطح خوبی از آمادگی هوازی برای سالم ماندن، ریکاوری خوب و جلوگیری از خستگی در طول دوره‌های طولانی بازی و تورنمنت‌های چند روزه مهم است.

تست های موجود برای نظارت بر تناسب اندام شما از تست های آزمایشگاهی پیچیده گرفته تا تست های ساده ای که می توانید در خانه انجام دهید را شامل می شود.

فدراسیون بولینگ

, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید