استعدادیابی ورزش های پارویی
  1. خانه
  2. استعدادیابی ورزشی
  3. استعدادیابی ورزش های پارویی
استعدادیابی ورزشی

استعدادیابی ورزش های پارویی

فهرست مطالب مهم استعدادیابی ورزش های پارویی (قایقرانی)تست های تناسب اندام ورزش های پاروییمنبع آزمون ها استعدادیابی ورزش های پارویی (قایقرانی) در استعدادیابی ورزش های پارویی ٬انجام تست های آمادگی جسمانی برای هر ورزشکاری، نظارت بر تغییرات انطباقی پس از تمرین تناسب اندام، و شناسایی استعدادهای بالقوه و زمینه هایی…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

استعدادیابی ورزش های پارویی (قایقرانی)

در استعدادیابی ورزش های پارویی ٬انجام تست های آمادگی جسمانی برای هر ورزشکاری، نظارت بر تغییرات انطباقی پس از تمرین تناسب اندام، و شناسایی استعدادهای بالقوه و زمینه هایی که نیاز به بهبود دارند، مهم است. بحث ما را در مورد اجزای مهم تناسب اندام برای پادوها که می تواند مناطق تناسب اندام مناسب برای آزمایش را برجسته کند، ببینید.

در اینجا فقط یک مثال ساده از یک پروتکل تست تناسب اندام مناسب است، بسیاری از تست‌های دیگر وجود دارد که می‌توانید برای تست قایق‌رانان و دیگر پاروها از آن‌ها استفاده کنید، مانند تست پوستی.

تست تناسب اندام ورزش های پارویی

تست های تناسب اندام ورزش های پارویی

در اینجا نمونه هایی نشان داده شده است که برای تست قایق رانی به عنوان بخشی از برنامه eTID استفاده می شود. این پیوندها مربوط به توضیحات کلی ما در مورد آزمایشات است. برای دستورالعمل های خاص در مورد نحوه انجام آزمایش برای برنامه به وب سایت AIS eTID مراجعه کنید. آزمایشات پرش عمودی و پرش طول ایستاده قبلا بخشی از این پروتکل بود.

منبع آزمون ها

این تست ها برای تست استعدادیابی ورزشکاران بالقوه کانو در استرالیا استفاده می شود. برنامه ملی استعدادیابی و توسعه (NTID) در موسسه ورزش استرالیا (AIS) یک ابزار آنلاین استعدادیابی (eTID) را توسعه داده است. از طریق وب‌سایت eTID، افراد می‌توانند نتایج آزمایش‌های تناسب اندام انجام شده در خانه را ارسال کنند، و اگر نتایج تا حد معینی باشد، از شما دعوت می‌کنند تا بیشتر آزمایش شوید و در یک برنامه استعدادیابی قرار بگیرید.

حتما بخوانید!
استعدادیابی شنا

مقاله مرتبط : آنتروپومتری برای ورزش های پارویی

, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید