نشست شورای راهبردی استیدو
  1. خانه
  2. اخبار استیدو
  3. دومین نشست شورای راهبردی استیدو
اخبار استیدو

دومین نشست شورای راهبردی استیدو

فهرست مطالب مهم دومین نشست شورای راهبردی استیدومحوریت دومین نشست شورای راهبردی استیدو ؛ دومین نشست شورای راهبردی استیدو دومین‌نشست شورای راهبردی سازمان توسعه استعداد یابی ورزشی (استیدو ) روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ در اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران برگزار شد . این سازمان تنها سازمان استعداد یابی غیر دولتی…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

دومین نشست شورای راهبردی استیدو

دومین‌نشست شورای راهبردی سازمان توسعه استعداد یابی ورزشی (استیدو ) روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ در اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران برگزار شد .

این سازمان تنها سازمان استعداد یابی غیر دولتی در ایران است که در سطح کشوری و با استاندارد های جهانی خدمات مشاوره ، استعداد یابی و هدایت استعداد ها را در حوزه ی ورزش و آنترو پو‌متری ارائه می نماید.

دومین شست شورای راهبردی استیدو

دومین نشست استیدو در حالی برگزار شد که از شروع فعالیتهای زیر ساختی این سازمان حدود ۱۰۰ روز میگذرد و ابعاد گسترده تری از فعالیتهای استعداد یابی ورزشی در کشور را رقم زده که تا کنون در این سطح و ابعاد بی سابقه و خلاء آن محسوس بوده است.

محوریت دومین نشست شورای راهبردی استیدو ؛

از یک سو ارائه ی گزارش دپارتمانهای مختلف سازمان استعداد یابی استیدو اعم از دپارتمانهای کودک قهرمان٬ معاونت علمی ، IT و امور بین الملل، و از سوی دیگر بررسی زیر ساختهای شکل گرفته و ظرفیتهای موجود برای ایجاد بستر های همکاری در سطح کلان با سازمانهای ورزشی و فدراسیونها و تیم های داخلی و خارجی بود.

نشست شورای راهبردی استیدو

استیدو در پایان این صد روز وارد مرحله ی جدیدی از اجرائیات ، عملیات و روابط در حوزه ی استعداد یابی شده است و با پیوستگی و سرعت قابل ملاحظه ای روند ارتقا و گسترش را طی می نماید.

حتما بخوانید!
تفاهم نامه استیدو و فدراسیون دو و میدانی

اخبار بیشتر و اطلاع از فعالیتها و نحوه بهرمندی از خدمات استیدو را می توانید در بخش اخبار استیدو مطالعه نمایید.

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید