درباره استیدو

استیدو یا همان شرکت افق استعداد نگرش ٬ یک سازمان استعدادیابی ورزشی است که بعد از ارزیابی و مشاوره ٬ هدایت کننده فرزندان چهار تا ۱۸ سال در زمینه ورزشی و حرکتی می باشد تا وارد رشته ورزشی شوند که بیشترین استعداد و توانمندی را در آن دارند.

لوگو استیدو

بی شک اولین انگیزه ی تشکیل هر مجموعه ای٬ هدفیست که در ایده پردازی ها و اجرایات آن مجموعه نهفته است. استیدو هم از این امر فارغ نبوده و تعیین هدفی والا در ، برداشتن نخستین گامهایش استوارتر و پر انگیزه ترش نموده است٬ هدفی که تمامی چشم انداز ها و تلاش ها بر آن استوار بوده و همواره راهنمای مسیر استیدو‌ بوده است.

این مهم ، قرار دادن امکانات استعداد یابی روز دنیا در اختیار فرزندان ایران زمین است ، به نحوی که این سرمایه های ارزشمند ایران زمین در دور دست ترین نقاط این مرز و بوم به همان امکاناتی دسترسی داشته باشند که فرزندان پایتخت نشین ایران.

بر همین اساس و بر بستر این هدف ، تلاش کردیم زیر ساختهایی در سازمان توسعه استعداد یابی ورزشی استیدو فراهم آوریم که:

  • اولا امکانات حرفه ای و به روز استعداد یابی را در معیت اساتید طراز اول ایران در اختیار متقاضیان قرار دهیم
  • ثانیا با تمهیداتی ، این امکانات را در سطح گسترده و به راحتی ارائه نماییم
  • از سوی دیگر بر اساس چشم انداز استیدو خدمات گسترده تر و‌ متنوعی را پس از استعداد یابی در اختیار قرار خواهیم داد که مختصرا در متن پیش رو به هر سه حوزه میپردازیم

این سازمان با اهداف ذکر شده ، بهره مند از چارت سازمانیی ‌است که متشکل از معدود متخصصان حرفه ای حوزه ی آنتروپومتریک ، ورزشکاران حرفه ای و مدیران با سابقه ی سازمانهای ورزشیست که با تجمیع تخصص ها و توانمندی ها و تجارب ، از به روزترین علم استعداد یابی ورزشی بهره برده و نتیجتا حرفه ای ترین روند استعداد یابی را با دقیق ترین و کاربردی ترین نتایج ممکن ارائه میده

در خصوص ارائه ی گسترده ی خدمات نیز در جهت هدفِ در دسترس بودن امکانات استیدو این سازمان، با فعال نمودن مراکز نمایندگی‌ در سراسر ایران این مهم را مقدور و میسر نموده است و همچنین با راه اندازی رادیو ی اختصاصی استیدو با عنوان استیکست حلقه ی تنگ ارتباطی را با مخاطبان برقرار نموده که نتیجه ی آن ارتباط آسان و اطلاع از نیازمندی ها و سلایق مخاطبان در جهت ارائه ی خدمات شایسته تر میباشد.

و اما چشم انداز سازمان استعدادیابی استیدو در پلن رشد تدوین شده برای آینده گسترده سازی خدمات به بیش از مشاوره و استعداد یابی می باشد‌.

به نحوی که معرفی و هدایت به سمت مراکز و‌ تیم های حرفه ای داخلی و خارجی و سرمایه گذاری های فردی بر توانمندی ها و استعداد ها پشتیبانی و بسیاری خدمات و ویژگی های دیگر در این پلن تدوین شده اند.

لوگو استیدو

شرکت افق استعداد نگرش در تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۰ به شماره ثبت ۵۸۷۸۴۳ در تهران به ثبت رسید.

موضوع فعالیت استیدو:

برگزاری و توسعه فردی٬ رشد کسب و کار٬ اعتماد به نفس٬ عزت نفس٬ مربیگری٬ کوچینگ در همه زیرشاخه ها٬ مدیریت زمان٬ مهارت های نرم٬ مدیریت استرس٬ هدفگذاری٬ آشنایی با قوانین زندگی٬ مذاکره٬ آشنایی با مهارت های زندگی٬ موفقیت شغلی٬ ارتباطات٬ ارتباط موثر٬ افزایش عملکرد فردی و سازمانی٬ اصول سخنرانی و فن بیان٬ کوچینگ٬ لایف کوچینگ٬ کوچینگ سازمانی٬ مدیریت راهبری٬ یادگیری٬ زبان بدن٬ فراهم کردن بستری جهت ایجاد آگاهی در حوزه موفقیت و رشد فردی٬ برندسازی٬ نحوه راه اندازی استارتاپ ها٬ مدیریت و هدایت استارتاپ ها٬

طراحی بازیهای آموزشی فردی و گروهی٬ استفاده از بازیها در آموزش و انتقال مطالب آموزشی٬ برگزاری دوره های آموزشی و ارائه خدمات کوچینگ فردی و مشاوره در زیرشاخه های مختلف فردی و سازمانی و روابط٬ ارائه خدمات توانمندسازی٬‌انجام فروش اینترنتی٬ ارائه خدمات مشاوره ها در جهت طراحی٬ پیاده سازی و اجرای مدیریت بهینه دانش در کلیه سازمانها و نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از دولتی٬ خصوصی و عمومی٬ ارائه خدمات مشاوره و اجرای دوره بهین تدوین و پیاده سازی آخرین تکنیکهای روز دنیا در مدیریت دانش و بهره وری جهت کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی٬

ارائه خدمات مشاوره در زمینه بهبود توسعه قراردادی و بهره وری و فن آوری های مدیریت دانش و کاریابی در کلیه ارکان و نهادهای دولتی و عمومی٬ خصوصی اعم از درون مرزی و برون مرزی٬ مشاوره هدایت فردی و ورزشی٬ مشاوره استعدادیابی حرکتی و سلامت٬ خرید و فروش محصولات تربیت بدنی٬ انجام کلیه فعالیت های تجاری و بازرگانی اعم از تهیه٬ تولید٬ توزیع و بسته بندی و پخش٬ خرید و فروش٬‌واردات و صادرات و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و خدمات پس از فروش٬ بازاریابی غیرهرمی و غیرشبکه ای٬ گشایش اعتبارات اسنادی برای شرکت نزد بانکها و ترخیص کالا از گمرکات داخلی٬ اخذ و اعطای نمایندگی کمپانی های شرکت های معتبر خارجی و داخلی در زمینه موضوع فعالیت٬ برپایی غرفه و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی٬ اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی٬ شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی و انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه نمایندگی به آنان٬‌حضور در همایش ها٬‌سمینارها٬ نمایشگاه های مربوط به موضوع فعالیت اعم از داخلی و خارجی٬ خرید و انتقال تکنولوژی مورد نیاز مرتبط با موضوع فعالیت

ایرج عرب - سیدرضا مداح زاده

سیدرضا مداح زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره با ۵۰ درصد سهم و ایرج عرب به عنوان مدیرعامل با ۵۰ درصد سهم

استعدادیابی ورزشی چیست؟

استعدادیابی ورزشی رویداد یا برنامه ای است که برای شناسایی و استخدام ورزشکاران امیدوار کننده ای که پتانسیل برتری در یک ورزش خاص را دارند طراحی شده است. استعدادیابی ممکن است توسط تیم های ورزشی حرفه ای، کالج ها و دانشگاه ها، یا سازمان های دیگری که به دنبال شناسایی و توسعه استعدادهای جدید هستند، انجام شود.

چگونه در استعدادیابی ورزشی شرکت کنم؟

الزامات و فرآیند شرکت در استعدادیابی ورزشی بسته به رویداد یا برنامه خاص متفاوت خواهد بود. در بسیاری از موارد، ورزشکاران باید درخواست یا فرم ثبت نام را همراه با هر گونه مدارک مورد نیاز (مانند رزومه ورزشی یا فیلم ویدئویی) ارسال کنند. برخی از جستجوی استعدادها همچنین ممکن است نیاز به حضور ورزشکاران در آزمون ها یا ارزیابی های حضوری داشته باشد.

چه ورزش هایی معمولاً در استعدادیابی گنجانده می شوند؟

ورزش های گنجانده شده در استعدادیابی به رویداد یا برنامه خاص بستگی دارد. برخی از جستجوهای استعداد ممکن است بر روی یک رشته ورزشی مانند بسکتبال یا فوتبال تمرکز کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است عمومی تر باشند و برای ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی آزاد باشند.

مربیان در یک ورزشکار با استعداد به دنبال چه چیزی هستند؟

مربیان معمولاً به دنبال ترکیبی از مهارت های فیزیکی و ویژگی های ذهنی در یک ورزشکار با استعداد هستند. این ممکن است شامل عواملی مانند سرعت، قدرت، استقامت، چابکی، هماهنگی و تفکر استراتژیک باشد. آنها همچنین ممکن است به دنبال ورزشکارانی باشند که دارای اخلاق کاری قوی، مربیگری و نگرش مثبت باشند.

شرکت در استعدادیابی ورزشی چه مزایایی دارد؟

شرکت در استعدادیابی ورزشی می تواند طیف وسیعی از مزایای را برای ورزشکاران فراهم کند، از جمله قرار گرفتن در معرض مربیان و پیشاهنگان، فرصت هایی برای آموزش و پیشرفت، و پتانسیل کسب بورس تحصیلی یا سایر اشکال حمایت. حتی اگر یک ورزشکار در نهایت برای یک برنامه یا تیم خاص انتخاب نشود، این تجربه می تواند یک فرصت یادگیری ارزشمند و فرصتی برای بهبود مهارت های او باشد.

آیا کسی می تواند در استعدادیابی ورزشی شرکت کند؟

شرایط لازم برای شرکت در استعدادیابی ورزشی بسته به رویداد یا برنامه خاص متفاوت خواهد بود. برخی از جستجوهای استعداد ممکن است برای ورزشکاران در هر سن و سطوح مهارتی آزاد باشد، در حالی که برخی دیگر ممکن است انتخابی تر و برای ورزشکاران سطح بالا باشند. مهم است که قبل از درخواست، الزامات واجد شرایط بودن برای هر جستجوی استعدادی را که به آن علاقه دارید، بررسی کنید.

چگونه برای استعدادیابی ورزشی آماده شوم؟

برای آماده شدن برای استعدادیابی ورزشی، ورزشکاران باید بر توسعه مهارت ها و آمادگی جسمانی خود و همچنین آمادگی ذهنی برای فرآیند آزمایش یا ارزیابی تمرکز کنند. این ممکن است شامل کار با یک مربی یا مربی، بررسی فیلم های ویدئویی از عملکرد آنها و تمرین مهارت های خاص مورد نیاز برای ورزش آنها باشد. همچنین مهم است که در روز استعدادیابی، استراحت کافی، هیدراته و سوخت مناسب داشته باشید.