استعدادیابی گلف
  1. خانه
  2. استعدادیابی ورزشی
  3. استعدادیابی گلف
استعدادیابی ورزشی

استعدادیابی گلف

فهرست مطالب مهم استعدادیابی گلفتست های تناسب اندام برای گلف استعدادیابی گلف برای استعدادیابی گلف٬  الزامات تناسب اندام خاصی وجود دارد که یک گلف باز را قادر می سازد تا حداکثر توانایی خود را انجام دهد. به عنوان مثال، موفقیت تایگر وودز و قبلاً گرگ نورمن در گلف تا حدی…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

استعدادیابی گلف

برای استعدادیابی گلف٬  الزامات تناسب اندام خاصی وجود دارد که یک گلف باز را قادر می سازد تا حداکثر توانایی خود را انجام دهد. به عنوان مثال، موفقیت تایگر وودز و قبلاً گرگ نورمن در گلف تا حدی به آمادگی جسمانی برتر آنها نسبت داده شده است. شواهد کافی وجود دارد که نشان می دهد تست تناسب اندام گلف بازان ضروری است.

استعدادیابی گلف

تست های تناسب اندام برای گلف

تناسب اندام نقش کوچک اما مهمی در موفقیت یک گلف باز دارد. چندین مؤلفه تناسب اندام وجود دارد که برای موفقیت مهم هستند. انعطاف‌پذیری و قدرت بسیار مهم هستند، اگرچه سطح سلامتی خوب همانطور که توسط تناسب اندام هوازی کافی نشان داده می‌شود نیز مفید خواهد بود.

جزء تناسب اندامتست های نمونهنظرات
تناسب اندام هوازیبا توجه به سطح آمادگی اولیه اکثر گلف بازان، یک تست زیر حداکثری آمادگی هوازی مناسب است، مانند تست چرخه (تست Astrand، Tri Level، PWC170)، یا دویدن 12 دقیقه ای کوپر.این یکی از اجزای مهم تناسب اندام برای گلف است، به طوری که بازیکنان می توانند اثر خستگی را در طول بازی مسابقات کاهش دهند.
انعطاف پذیریتست نشستن و دستیابی را می توان برای انعطاف پذیری کمر و همسترینگ انجام داد. سایر تست های انعطاف پذیری نیز باید برای این ورزش اصلاح شوند.
تست نشستن و دستیابی
تست های انعطاف پذیری باید مختص اقدامات گلف باشد.
قدرت و استحکامتست های حداکثر قدرت برای تمرینات خاص باید انجام شود. تست قدرت گرفتن دست نیز مناسب است.تست های قدرت (و استحکام) نیز باید برای تعیین سطوح اولیه و نظارت بر تغییرات قدرت در ارتباط با برنامه های تمرینی انجام شود.
چربی بدنبرای تعیین سطح چربی بدن باید اقدامات پوستی انجام شود.چربی اضافی بدن بر توانایی گلف باز برای حرکت آزادانه در حرکت تاب خوردن تأثیر می گذارد و همچنین باعث افزایش خستگی در هنگام پیاده روی در زمین می شود.
حتما بخوانید!
کنترل وزن در ورزش

 

مقاله مرتبط: آنتروپومتری برای گلف

, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید