آنتروپومتری گلف
  1. خانه
  2. آنتروپومتری
  3. آنتروپومتری گلف
آنتروپومتری

آنتروپومتری گلف

فهرست مطالب مهم آنتروپومتری گلفآنتروپومتری و ورزشکاران المپیکبازی های المپیک ریو 2016 آنتروپومتری گلف آنتروپومتری یک جنبه دست کم گرفته شده از ورزش گلف است. در حالی که بدون شک مهارت مهمترین عامل موفقیت در گلف است، اجزای فیزیکی و فیزیولوژیکی گلف باز نیز در این امر نقش دارند. بازیکنان…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

آنتروپومتری گلف

آنتروپومتری یک جنبه دست کم گرفته شده از ورزش گلف است. در حالی که بدون شک مهارت مهمترین عامل موفقیت در گلف است، اجزای فیزیکی و فیزیولوژیکی گلف باز نیز در این امر نقش دارند.

آنتروپومتری گلف

بازیکنان قد بلند با دست‌های بلند می‌توانند سرعت سر باشگاهی سریع‌تری ایجاد کنند، اگرچه ممکن است حفظ تعادل برایشان سخت‌تر باشد. تست هایی برای اندازه گیری ارتفاع و بازو وجود دارد. چربی اضافی بدن نیز در یک گلف باز مطلوب نیست. علاوه بر تأثیر بر سلامت عمومی، وزن اضافی که باید در طول دوره حمل شود، خستگی را تسریع می کند.

چربی بدن را می توان با استفاده از روش پوستی اندازه گیری کرد. اگر این در دسترس نباشد، نظارت بر تغییرات وزن بدن، با فرض عدم تغییر در توده عضلانی، نشانه ای از تغییرات چربی بدن را نشان می دهد.

آنتروپومتری و ورزشکاران المپیک

بازی های المپیک ریو 2016

در اینجا داده های متوسط ​​از تجزیه و تحلیل داده های آنتروپومتریک بازیکنان گلف در بازی های المپیک 2016 ریو آورده شده است.

آنتروپومتری برای گلف

مقاله مرتبط : استعدادیابی گلف

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید