تست نوشابه پاپ
  1. خانه
  2. تست تناسب اندام
  3. تست نوشابه پاپ
تست تناسب اندام

تست نوشابه پاپ

فهرست مطالب مهم تست نوشابه پاپتجهیزات مورد نیاز تست نوشابه پاپ :روش تست نوشابه پاپ:مزایای تست نوشابه پاپ:تست های مشابه تست نوشابه پاپ: تست نوشابه پاپ تست نوشابه پاپ تست مهارت دستی یا تست هماهنگی توانایی های حرکتی ظریف است که شامل چرخاندن قوطی ها می شود. این تست بخشی…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

تست نوشابه پاپ

تست نوشابه پاپ تست مهارت دستی یا تست هماهنگی توانایی های حرکتی ظریف است که شامل چرخاندن قوطی ها می شود. این تست بخشی از پروتکل تست تناسب اندام عملکردی AAHPRED برای سالمندان است.

هدف:

اندازه گیری مهارت دستی و هماهنگی دست و چشم

تجهیزات مورد نیاز تست نوشابه پاپ :

کرونومتر، سه 12 اونس کامل. قوطی‌های نوشابه (355 میلی‌لیتر)، سکوی مقوایی به ارتفاع 32 اینچ (81.28 سانتی‌متر) و عرض 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر). شش دایره به قطر 3.25 اینچ (8.26 سانتی متر) در یک خط مستقیم در مرکز مقوا به فاصله 1.5 اینچ (3.81 سانتی متر) از هم کشیده شده اند.

پیش آزمون:

مراحل آزمون را برای آزمودنی توضیح دهید. فرم ها را تهیه کنید و اطلاعات اولیه مانند سن، قد، وزن بدن، جنسیت، شرایط آزمون را ثبت کنید. جزئیات بیشتر روش های پیش آزمون را مشاهده کنید.

روش تست نوشابه پاپ:

قوطی‌های نوشابه در هر دایره دیگری قرار می‌گیرند که از کنار دست مورد آزمایش شروع می‌شود. شرکت‌کننده‌ای که پشت میز نشسته است، آزمایش را با قرار دادن دست «شست بالا»، در حالی که مفصل آرنج در حدود 100-120 درجه خم شده است، شروع می‌کند و اولین قوطی را با دست مورد آزمایش می‌گیرد. در سیگنال “برو”، کرونومتر شروع می شود و شرکت کننده شروع می کند. سپس هر قوطی وارونه به دایره خالی مجاور داخل خط کشیده می شود. سپس شرکت‌کننده به اولین قوطی برمی‌گردد، آن را در موقعیت اولیه قرار می‌دهد و با دو قوطی دیگر ادامه می‌دهد. کل این فرآیند دو بار تکرار می شود.

حتما بخوانید!
آزمون استعدادیابی فوتبال (تست فاصله فیفا) 2

امتیاز دهی:

زمان هر آزمون با دقت یک دهم ثانیه ثبت می شود. به شرکت‌کننده اجازه دو آزمایش تمرینی، سپس دو مسیر واقعی داده می‌شود. بهترین امتیاز ثبت می شود.

تست نوشابه پاپ

مزایای تست نوشابه پاپ:

قوطی‌های نوشابه به راحتی بدست می‌آیند، اگرچه پایه مقوایی باید ساخته شود.

جامعه هدف:

این آزمون به طور خاص برای جمعیت سالمند طراحی شده است.

نظرات:

یک قوطی نوشابه، توصیف ایالات متحده از یک قوطی نوشیدنی است که ممکن است در جاهای دیگر نوشیدنی غیرالکلی نامیده شود، مانند قوطی کک.

تست های مشابه تست نوشابه پاپ:

منبع

, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید