آنتروپومتری هنرهای رزمی
  1. خانه
  2. آنتروپومتری
  3. آنتروپومتری هنرهای رزمی
آنتروپومتری

آنتروپومتری هنرهای رزمی

فهرست مطالب مهم آنتروپومتری هنرهای رزمیآنتروپومتری و ورزشکاران المپیکبازی های المپیک 2012 لندنبازی های المپیک ریو 2016 آنتروپومتری هنرهای رزمی آنتروپومتری هنرهای رزمی (اندازه و ترکیب بدن) یکی از اجزای بسیار مهم تناسب اندام برای ورزشکاران هنرهای رزمی است. دستیابی خوب اغلب یک مزیت بزرگ در هنرهای رزمی است. از…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

آنتروپومتری هنرهای رزمی

آنتروپومتری هنرهای رزمی (اندازه و ترکیب بدن) یکی از اجزای بسیار مهم تناسب اندام برای ورزشکاران هنرهای رزمی است. دستیابی خوب اغلب یک مزیت بزرگ در هنرهای رزمی است. از قد بلند یا کوچک بودن نیز می توان به نفع خود استفاده کرد. شما می توانید اندازه های بدن مانند قد و بازو را اندازه گیری کنید.

آنتروپومتری هنرهای رزمی

برای تعیین سطح چربی بدن باید اقدامات پوستی انجام شود. مهم است که تا حد امکان لاغر باشید تا ورزشکار بتواند توده عضلانی خود را برای دسته وزنی خاص خود به حداکثر برساند.

آنتروپومتری و ورزشکاران المپیک

بازی های المپیک 2012 لندن

در اینجا اطلاعاتی از تجزیه و تحلیل داده های آنتروپومتریک (قد، وزن و سن) شرکت کنندگان جودو و تکواندو در بازی های المپیک 2012 لندن آورده شده است. ورزشکاران جودو کوتاه قدتر از تکواندوکاران بودند. سنگین‌ترین ورزشکار مرد در بین تمام المپیکی‌ها، ریکاردو بلاس جونیور، یک جودوکار اهل گوام بود. متأسفانه آماری از وزن تکواندوکاران ارائه نشده است.

آنتروپومتری برای هنرهای رزمی

بازی های المپیک ریو 2016

در اینجا میانگین داده‌های حاصل از تجزیه و تحلیل داده‌های آنتروپومتریک ورزشکاران جودو و تکواندو در بازی‌های المپیک ریو 2016 آمده است.

تست آنتروپومتری هنرهای رزمی

مقالات مرتبط : استعدادیابی ورزش های رزمی و آنتروپومتری برای بوکس

فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید