آنتروپومتری بدمینتون
  1. خانه
  2. آنتروپومتری
  3. آنتروپومتری بدمینتون
آنتروپومتری

آنتروپومتری بدمینتون

فهرست مطالب مهم آنتروپومتری بدمینتونآنتروپومتری و ورزشکاران المپیکبازی های المپیک 2012 لندنبازی های المپیک ریو 2016 آنتروپومتری بدمینتون داشتن مناسب ترین اندازه بدن و ترکیب بخشی از ساخت یک بازیکن بدمینتون قهرمان است. بازیکنان قد بلند با طول بازو خوب می توانند به راحتی به مناطق بیشتری از زمین برسند.…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

آنتروپومتری بدمینتون

داشتن مناسب ترین اندازه بدن و ترکیب بخشی از ساخت یک بازیکن بدمینتون قهرمان است. بازیکنان قد بلند با طول بازو خوب می توانند به راحتی به مناطق بیشتری از زمین برسند. چربی اضافی بدن بر توانایی بازیکن برای حرکت آزادانه در زمین تأثیر می گذارد و وزن اضافی باعث افزایش خستگی می شود.

تست هایی برای اندازه بدن مانند قد و وزن و بازوها وجود دارد که برای بازیکنان بدمینتون مهم است. چربی بدن را می توان با استفاده از روش پوستی اندازه گیری کرد. اگر این در دسترس نباشد، نظارت بر تغییرات وزن بدن، با فرض عدم تغییر در توده عضلانی، نشانه ای از تغییرات چربی بدن را نشان می دهد.

آنتروپومتری و ورزشکاران المپیک

بازی های المپیک 2012 لندن

در اینجا اطلاعاتی از تجزیه و تحلیل داده های آنتروپومتریک (قد، وزن و سن) از شرکت کنندگان بدمینتون در بازی های المپیک 2012 لندن آورده شده است.

آنتروپومتری بدمینتون

بازی های المپیک ریو 2016

در اینجا داده های متوسط ​​از تجزیه و تحلیل داده های آنتروپومتریک شرکت کنندگان بدمینتون در بازی های المپیک 2016 ریو آورده شده است.

آنتروپومتری برای بدمینتون

 

مقاله مرتبط : تست تناسب اندام بدمینتون

 

, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید