فدراسیون بولینگ و بیلیارد
  1. خانه
  2. اخبار استیدو
  3. تفاهم نامه استیدو و فدراسیون بولینگ و بیلیارد
اخبار استیدو

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون بولینگ و بیلیارد

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون بولینگ و بیلیارد ادامه ی همکاری استیدو با بدنه ی ورزش کشور استیدو‌ این بار در کنار فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران سازمان توسعه ی استعدادیابی استیدو این بار در ابتدای هفته ی دوم مرداد ماه ۱۴۰۱، تفاهمنامه ی همکاری خود را با فدراسیون بولینگ…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون بولینگ و بیلیارد

ادامه ی همکاری استیدو با بدنه ی ورزش کشور

استیدو‌ این بار در کنار فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران

سازمان توسعه ی استعدادیابی استیدو این بار در ابتدای هفته ی دوم مرداد ماه ۱۴۰۱، تفاهمنامه ی همکاری خود را با فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران منعقد کرد.

تفاهم نامه استیدو

این تفاهم نامه طی جلسه ای در محل فدراسیون و با حضور :
مدیران استیدو، سیدرضا مداح زاده و ایرج عرب و ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد هاشم اسکندری و همچنین دبیر فدراسیون علی سلطانپور امضا شد.

بر مبنای این تفاهمنامه با تدوین دقیق اهداف هر دو طرف، ازین پس استیدو و این فدراسیون در امور آموزش و گسترش مبانی علمی استعداد یابی ورزشی در کشور همسو و همپای اهداف یکدیگر بوده و با پشتیبانی از فعالیتهای وارد در حوزه های تخصصی هر دو طرف زمینه ی گسترش علمی و استانداردِ هر چه بیشتر استعداد یابی را فراهم خواهند نمود.

سازمان توسعه ی استعداد یابی استیدو با هدف ایجاد بستر امن و علمی استعداد یابی ورزشی ، و با بهره گیری از تجربیات چندین ساله ی ورزشی اعضا و مدیرانش پایه گذاری شد. این سازمان امروز با گسترش ایستگاه های خود در سرار ایران علاوه بر ارائه ی خدمات استعداد یابی و هدایت استعداد ها مطابق با استاندارد های جهانی، عادلانه و به آسانی در دسترس تمام فرزندان ایران زمین قرار دارد.

حتما بخوانید!
ملاقات با رئیس فدراسیون قایقرانی

و امروز استیدو با گسترش زیر ساخت ها و ظرفیتهای استعدادیابی تخصصی در حال گسترش همکاری های خود با فدراسیونهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران و انعقاد تفاهمنامه های همکاری بیشتری با بدنه ی ورزش کشور میباشد.

اخبار مربوط به سازمان توسعه ی استعداد یابی ورزشی استیدو، اهداف، چشم انداز ها و اعضای این سازمان را در اخبار استیدو دنبال نمایید.

, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید