سیدمصطفی هاشمی طبا
  1. خانه
  2. اخبار استیدو
  3. قرارداد استیدو با مهندس سیدمصطفی هاشمی طبا امضا شد
اخبار استیدو

قرارداد استیدو با مهندس سیدمصطفی هاشمی طبا امضا شد

قرارداد استیدو با سیدمصطفی هاشمی طبا امضا شد سازمان استعدادیابی ورزشی استیدو قرارداد همکاری خود را در نیمه ی شهریور ۱۴۰۱ با مهندس سیدمصطفی هاشمی طبا (رئیس اسبق کمیته ی ملی المپیک و سازمان تربیت بدنی کشور ) امضا کرد. در این قرارداد که در محل دفتر ایشان ( شرکت…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

قرارداد استیدو با سیدمصطفی هاشمی طبا امضا شد

سازمان استعدادیابی ورزشی استیدو قرارداد همکاری خود را در نیمه ی شهریور ۱۴۰۱ با مهندس سیدمصطفی هاشمی طبا (رئیس اسبق کمیته ی ملی المپیک و سازمان تربیت بدنی کشور ) امضا کرد.

در این قرارداد که در محل دفتر ایشان ( شرکت تمشکین راد) با حضور سید مصطفی کاظمی و کاوه خبیری و مدیران استیدو ایرج عرب و سید رضا مداح زاده امضا شد، مراتب همکاری عملیاتی در امر ارزیابی فیزیکی و آنتروپومتری به مرکز پایش تندرستی و سلامت تمشکین راد به مدیرعاملی سید مصطفی هاشمی طبا واگذار شد و طی مفاد آن همچنین برگزاری های دوره های آموزشی در حوزه ی سلامت و استعداد یابی ورزشی مورد توافق قرار گرفت.

سیدمصطفی هاشمی طبا

با امضای این قرارداد از تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ مرکز اصلی سنجش و استعداد یابی استیدو در تهران به آدرس : شهرک غرب، خیابان دادمان کوچه آزاده به عنوان بازوی عملیاتی سازمان استعدادیابی ورزشی استیدو شروع به فعالیت کرد و خدمات آن در اختیار مراجعین می باشد.

سازمان توسعه ی استعداد یابی استیدو با هدف ایجاد بستر امن و علمی استعدادیابی ورزشی ، و با بهره گیری از تجربیات چندین ساله ی ورزشی اعضا و مدیرانش پایه گذاری شد. این سازمان در سراسر ایران علاوه بر ارائه ی خدمات استعداد یابی و هدایت استعداد ها مطابق با استاندارد های جهانی، عادلانه و به آسانی در دسترس تمام فرزندان ایران زمین قرار دارد.

حتما بخوانید!
جلسه انجمن صنفی باشگاه داران استان تهران

نحوه ی حضور در مرکز اصلی استعدادیابی استیدو اخبار مربوط به این سازمان ، اهداف، چشم انداز ها و اعضای این سازمان را در stido.org دنبال نمایید.

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید