تفاهم نامه استیدو و فدراسیون اسکواش
  1. خانه
  2. اخبار استیدو
  3. تفاهم نامه استیدو و فدراسیون اسکواش
اخبار استیدو

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون اسکواش

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون اسکواش همچنان استیدو و فدراسیون های ورزشی کشور اینبار فدراسیون اسکواش در هفته ی دوم اردیبهشت ماه سازمان توسعه ی استعداد یابی استیدو با انعقاد دومین تفاهمنامه ی خود از سری تفاهم نامه ها با فدراسیونهای ورزشی، با فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران وارد همکاری…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون اسکواش

همچنان استیدو و فدراسیون های ورزشی کشور
اینبار فدراسیون اسکواش

در هفته ی دوم اردیبهشت ماه سازمان توسعه ی استعداد یابی استیدو با انعقاد دومین تفاهمنامه ی خود از سری تفاهم نامه ها با فدراسیونهای ورزشی، با فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران وارد همکاری شد.

این تفاهم نامه که طی جلسه ای در محل فدراسیون اسکواش و با حضور مدیران استیدو، سید رضا مداح زاده و ایرج عرب و همچنین ریاست فدراسیون اسکواش مسعود سلیمانی امضا شد، شامل مفادی بر مبنای گسترش زمینه های همکاری و استفاده ی متقابل از ظرفیتهای همسو با اهداف طریفین است که به سرعت عملیاتی و در حال اجراست.

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون اسکواش

بر مبنای این تفاهم ازین پس استیدو و این فدراسیون در امور آموزش و گسترش مبانی علمی استعداد یابی ورزشی در کشور همسو و همپای اهداف یکدیگر بوده و با پشتیبانی از فعالیتهای وارد در حوزه های تخصصی هر دو طرف زمینه ی گسترش علمی و استانداردِ هر چه بیشتر استعداد یابی را فراهم خواهند نمود.

سازمان توسعه ی استعداد یابی استیدو با هدف ایجاد بستر امن و علمی استعداد یابی ورزشی ، و با بهره گیری از تجربیات چندین ساله ی ورزشی اعضا و مدیرانش پایه گذاری شد. این سازمان امروز با گسترش ایستگاه های خود در سرار ایران علاوه بر ارائه ی خدمات استعداد یابی و هدایت استعداد ها مطابق با استاندارد های جهانی، عادلانه و به آسانی در دسترس تمام فرزندان ایران زمین قرار دارد.

حتما بخوانید!
استعدادیابی غواصی

همچنین استیدو با گسترش زیر ساخت ها و ظرفیتهای استعدادیابی تخصصی امروز در مرحله ای از رشد خود قرار دارد که پس از فدراسیونهای دو میدانی و اسکواش آماده ی امضای تفاهم نامه های همکاری با سایر فدراسیون های ورزشی کشور نیز میباشد.

اخبار مربوط به سازمان توسعه ی استعداد یابی ورزشی استیدو، اهداف، چشم انداز ها و اعضای این سازمان را در stido.org دنبال نمایید.

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید