تفاهم نامه استیدو با دو و میدانی
  1. خانه
  2. اخبار استیدو
  3. تفاهم نامه استیدو و فدراسیون دو و میدانی
اخبار استیدو

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون دو و میدانی

فهرست مطالب مهم تفاهم نامه استیدو و فدراسیون دو و میدانشروع رسمی همکاری استیدو با فدراسیون های ورزشی ایران تفاهم نامه استیدو و فدراسیون دو و میدان *امضای تفاهم نامه ی سازمان توسعه ی استعدادیابی استیدو  و فدراسیون دو و میدانی کشور * شروع رسمی همکاری استیدو با فدراسیون های…
استعدادیابی استیدو
فدراسیون دو و میدانی ایران
فدراسیون اسکواش
فدراسیون بولینگ و بیلیارد

تفاهم نامه استیدو و فدراسیون دو و میدان

*امضای تفاهم نامه ی سازمان توسعه ی استعدادیابی استیدو  و فدراسیون دو و میدانی کشور *

شروع رسمی همکاری استیدو با فدراسیون های ورزشی ایران

در ابتدای هفته ی جاری سازمان توسعه ی استعداد یابی استیدو با انعقاد تفاهم نامه ی همکاری با فدراسیون دو و میدانی وارد مرحله ی نو و گسترده تر خدمت رسانی خود در زمینه ی استعداد یابی شد.

این تفاهم نامه که طی جلسه ای در محل فدراسیون دو و میدانی و با حضور مدیران استیدو ایرج عرب و سید رضا مداح زاده و همچنین ریاست فدراسیون دو و میدانی هاشم صیامی امضا شد، شامل  مفادی بر مبنای گسترش زمینه های  همکاری و استفاده ی متقابل از ظرفیتهای همسو با اهداف طرفین استکه به سرعت عملیاتی و در حال اجراست.

بر مبنای این تفاهم ازین پس استیدو و  این فدراسیون در امور آموزش و گسترش مبانی علمی استعدادیابی ورزشی در کشور همسو و همپای اهداف یکدیگر بوده و با پشتیبانی از فعالیتهای وارد در حوزه های تخصصیهر دو طرف زمینه ی گسترش علمی و استانداردِ هر چه بیشتر  استعداد یابی را فراهم خواهند نمود.

تفاهم نامه استیدو با دو و میدانی

سازمان توسعه ی استعدادیابی استیدو  پس از سالها سردر گمی و خلاء در ورزش کشور بالاخره با هدف ایجاد  بستر امن و علمی استعداد یابی ورزشی ، و با بهره گیری از تجربیات چندین ساله ی ورزشی اعضا و مدیرانشپایه گذاری شد. این سازمان امروز با گسترش ایستگاه های خود در سراسر ایران علاوه بر ارائه ی خدمات استعداد یابی و هدایت استعداد ها مطابق  با استاندارد های جهانی، عادلانه و به آسانی  در دسترس تمام فرزندان ایران زمین قرار دارد.

حتما بخوانید!
نشست استیدو با کمیته ملی پارالمپیک

همچنین استیدو  با گسترش زیر ساخت ها  و ظرفیتهای استعدادیابی تخصصی امروز در مرحله ای از رشد خودقرار دارد که آماده ی امضای تفاهم نامه های همکاری با سایر فدراسیون های ورزشی کشور نیز میباشد و درحال حاضر شروع این حرکت با فدراسیون دو ومیدانی رقم خورده است.

اخبار مربوط به سازمان توسعه ی استعداد یابی ورزشی استیدو، اهداف،  چشم انداز ها و اعضای این سازمان را در stido.org دنبال نمایید.

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید