مراکز سنجش استیدو

لیست مراکز سنجش و اندازه گیری های پیکرسنجی و آمادگی جسمانی استیدو در سطح کشور

مرکز پایش تمشکین راد

شرکت مشاوران پزشکی ورزشی تمشکین راد با مدیرعاملی مهندس سیدمصطفی هاشمی طبا و سابقه ۱۷ ساله درخشان در زمینه های مختلف به جامعه ورزشی کشور ارائه خدمت می نماید. یکی از مهمترین فعالیت های شرکت، دایر کردن مرکز تخصصی پایش تندرستی و سلامت می باشد که از طریق مستقر کردن تجهیزات تولیدی و وارداتی خود مجموعه در شهرک غرب اقدام به ارزیابی پیشرفته شاخص های مختلف در حیطه های سنجش ورزشکاران و عموم افراد، استعدادیابی ورزشی و توانبخشی تحت نظارت کارشناسان متخصص نموده است. در این مرکز با سنجش شاخص های فیزیولوژیکی و ترکیب بدن، بررسی تمامی ناهنجاری های ساختار قامتی و کف پا و ارزیابی کلیه شاخص های آمادگی جسمانی توسط پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار ها می توان برای تمامی افراد جامعه در تمامی سنین اطلاعات کاربردی ارايه نمود.
همچنین این شرکت در زمینه برگزاری دوره های آموزشی معتبر با همکاری فدراسیون ها و مجموعه های علمی کشور فعالیت میکند.

دکتر مصطفی کاظمی

دکتر مصطفی کاظمی

مدیر مرکز

اطلاعات مرکز

شهرک غرب، خیابان دادمان، انتهای خیابان درختی، جنب کلینیک تابان، کوچه آزاده، سرای محله سپهر، طبقه اول
02126745587
09192045741

ری پاسچر

مرکز تخصصی حرکات اصلاحی و تندرستی ری پاسچر از سـال 1399 در عظیمیـه کـرج زیـر نظـر آقـاى دکتـر مصطفـى زارعـى دانشـیار دانشـگاه شـهید بهشـتى تهـران کار خود را آغاز نموده اسـت. سـایر همـکاران و مربیان این مرکز نیـز از متخصصـان، اعضـاى هیـات علمـى، دانشـجویان تحصیـلات تکمیلـى دانشـگاه شـهید بهشـتى و دانشـگاه تهران تشـکیل شـده است.

پریسا نمازی

دکتر پریسا نمازی

مدیر مرکز

اطلاعات مرکز

کرج - عظیمیه - بلوار بسیج - ساختمان دیارا - طبقه ۴
02632528320
09129612175

دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان در سال ۱۳۷۰ بعنوان یک دانشگاه مستقل فعالیت خود را آغاز نمود از ساختار قاعدمند یک دانشگاه برخوردار و بعنوان مرکز علمی مادر در استان، عهده دار وظایف حاکمیتی در بخش آموزش عالی است.

دکتر روشن خوشنوازی دانشگاه کردستان

دکتر روشن خوشنوازی

معاون فرهنگی٬ اجتماعی و دانشجویی

اطلاعات مرکز

سنندج، بلوار پاسداران، دانشگاه کردستان
08733664600
0000

باشگاه دکتر جیم

باشگاه دكترجيم واقع در بلوار خزر ساری زير نظر جناب آقاي دكتر محمودی دارای مدرك دكتري فيزيولوژي ورزش و مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكي و مدرس فدراسيون بدنسازي با ١٧ سال سابقه باشگاه داري و برنامه نويسي با بروزترين دستگاه ها و محيطي استاندارد تأسيس شد و تا به امروز اداره مي‌شود.

دکتر علی اکبر محمودی

دکتر سیدعلی اکبر محمودی

مدیر مرکز

اطلاعات مرکز

ساری٬ بلوار خزر ٬ روبروی گل و بلبل
01133202312
09383970093